Wydział:
Data:
Sygnatura:
Ostatnia aktualizacja danych:2018-09-20 18:00:18
1.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
2.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
3.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
4.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
5.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
6.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
7.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
8.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
9.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
10.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
11.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
12.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
13.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
14.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
15.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
16.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
17.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
18.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
19.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
20.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
21.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
22.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
23.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
24.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
25.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
26.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
27.Data:2018-09-24Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 187/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
28.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
29.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
30.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
31.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
32.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
33.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
34.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
35.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
36.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 383/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
37.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
38.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
39.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
40.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
41.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
42.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
43.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
44.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
45.Data:2018-09-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 202/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
46.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
47.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
48.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
49.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
50.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
51.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
52.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
53.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
54.Data:2018-09-26Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
55.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
56.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
57.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
58.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
59.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
60.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
61.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
62.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
63.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
64.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
65.Data:2018-09-26Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
66.Data:2018-09-26Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
67.Data:2018-09-26Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
68.Data:2018-09-26Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 117/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
69.Data:2018-09-26Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
70.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
71.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
72.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 110/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
73.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
74.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
75.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
76.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
77.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
78.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
79.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
80.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
81.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
82.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
83.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
84.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
85.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
86.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
87.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 189/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
88.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
89.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 196/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
90.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 206/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
91.Data:2018-09-27Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 197/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
92.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
93.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
94.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 78/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
95.Data:2018-09-27Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
96.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
97.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
98.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
99.Data:2018-09-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
100.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
101.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
102.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
103.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
104.Data:2018-09-28Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 199/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
105.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
106.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
107.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
108.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 306/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
109.Data:2018-09-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
110.Data:2018-09-28Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
111.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
112.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
113.Data:2018-09-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 206/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
114.Data:2018-10-01Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
115.Data:2018-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
116.Data:2018-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 102/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
117.Data:2018-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
118.Data:2018-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
119.Data:2018-10-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
120.Data:2018-10-01Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
121.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
122.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 181/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
123.Data:2018-10-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
124.Data:2018-10-02Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 337/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
125.Data:2018-10-02Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 353/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
126.Data:2018-10-02Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
127.Data:2018-10-02Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 337/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
128.Data:2018-10-02Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
129.Data:2018-10-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 494/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
130.Data:2018-10-02Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 307/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
131.Data:2018-10-02Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
132.Data:2018-10-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
133.Data:2018-10-03Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
134.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 161/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
135.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
136.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
137.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
138.Data:2018-10-03Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
139.Data:2018-10-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 157/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
140.Data:2018-10-03Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
141.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
142.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
143.Data:2018-10-03Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
144.Data:2018-10-03Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
145.Data:2018-10-03Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
146.Data:2018-10-04Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 417/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
147.Data:2018-10-04Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 276/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
148.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
149.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 236/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
150.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 340/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
151.Data:2018-10-04Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 418/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
152.Data:2018-10-04Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 419/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
153.Data:2018-10-04Godzina:09:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 420/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
154.Data:2018-10-04Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 350/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
155.Data:2018-10-04Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
156.Data:2018-10-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
157.Data:2018-10-04Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 176/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
158.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 313/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
159.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 370/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
160.Data:2018-10-04Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 308/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
161.Data:2018-10-04Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 291/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
162.Data:2018-10-04Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 293/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
163.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 306/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
164.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 272/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
165.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 273/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
166.Data:2018-10-04Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 298/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
167.Data:2018-10-04Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
168.Data:2018-10-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 334/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
169.Data:2018-10-04Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 333/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
170.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 335/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
171.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 369/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
172.Data:2018-10-04Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
173.Data:2018-10-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 348/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
174.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
175.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 314/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
176.Data:2018-10-04Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
177.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 354/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
178.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
179.Data:2018-10-04Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 355/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
180.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 358/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
181.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 259/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
182.Data:2018-10-04Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 353/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
183.Data:2018-10-04Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 260/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
184.Data:2018-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
185.Data:2018-10-08Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
186.Data:2018-10-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
187.Data:2018-10-08Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
188.Data:2018-10-08Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 185/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
189.Data:2018-10-08Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
190.Data:2018-10-09Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
191.Data:2018-10-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 182/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
192.Data:2018-10-09Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 341/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
193.Data:2018-10-09Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 366/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
194.Data:2018-10-09Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 279/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
195.Data:2018-10-09Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
196.Data:2018-10-09Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
197.Data:2018-10-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 111/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
198.Data:2018-10-09Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 164/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
199.Data:2018-10-09Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 184/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
200.Data:2018-10-09Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 268/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
201.Data:2018-10-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
202.Data:2018-10-09Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 270/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
203.Data:2018-10-09Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 286/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
204.Data:2018-10-09Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 351/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
205.Data:2018-10-09Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 287/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
206.Data:2018-10-09Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
207.Data:2018-10-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 227/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
208.Data:2018-10-09Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 347/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
209.Data:2018-10-09Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 275/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
210.Data:2018-10-09Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 266/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
211.Data:2018-10-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 173/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
212.Data:2018-10-10Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
213.Data:2018-10-10Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 111/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
214.Data:2018-10-10Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
215.Data:2018-10-10Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 175/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
216.Data:2018-10-10Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 59/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
217.Data:2018-10-10Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
218.Data:2018-10-10Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
219.Data:2018-10-10Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
220.Data:2018-10-10Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 60/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
221.Data:2018-10-10Godzina:11:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
222.Data:2018-10-10Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
223.Data:2018-10-10Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 195/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
224.Data:2018-10-10Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
225.Data:2018-10-10Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
226.Data:2018-10-10Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
227.Data:2018-10-10Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
228.Data:2018-10-10Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 145/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
229.Data:2018-10-10Godzina:14:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
230.Data:2018-10-10Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 191/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
231.Data:2018-10-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
232.Data:2018-10-11Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 367/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
233.Data:2018-10-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 184/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
234.Data:2018-10-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 48/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
235.Data:2018-10-11Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 375/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
236.Data:2018-10-11Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
237.Data:2018-10-11Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
238.Data:2018-10-11Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 212/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
239.Data:2018-10-11Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 292/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
240.Data:2018-10-11Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 278/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
241.Data:2018-10-11Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 316/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
242.Data:2018-10-11Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 289/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
243.Data:2018-10-11Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 283/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
244.Data:2018-10-15Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 86/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
245.Data:2018-10-15Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 194/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
246.Data:2018-10-15Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
247.Data:2018-10-16Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
248.Data:2018-10-16Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 194/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
249.Data:2018-10-16Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
250.Data:2018-10-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 133/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
251.Data:2018-10-16Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 131/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
252.Data:2018-10-16Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
253.Data:2018-10-16Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
254.Data:2018-10-16Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
255.Data:2018-10-16Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 107/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
256.Data:2018-10-16Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 264/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
257.Data:2018-10-16Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 114/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
258.Data:2018-10-16Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 358/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
259.Data:2018-10-16Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
260.Data:2018-10-16Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 111/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
261.Data:2018-10-16Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
262.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
263.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
264.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
265.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
266.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
267.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
268.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
269.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
270.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
271.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
272.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
273.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
274.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
275.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
276.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
277.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
278.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
279.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
280.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
281.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
282.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
283.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
284.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
285.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
286.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
287.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
288.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
289.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
290.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
291.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
292.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
293.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
294.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
295.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
296.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
297.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
298.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
299.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
300.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
301.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
302.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
303.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
304.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
305.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
306.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
307.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
308.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
309.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
310.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
311.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
312.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
313.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
314.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
315.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
316.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
317.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
318.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
319.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
320.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
321.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
322.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
323.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
324.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
325.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
326.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
327.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
328.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
329.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
330.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
331.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
332.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
333.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
334.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
335.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
336.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
337.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
338.Data:2018-09-27Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 251/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
339.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
340.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
341.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
342.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
343.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
344.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
345.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
346.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
347.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
348.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
349.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
350.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
351.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
352.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
353.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
354.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
355.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
356.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
357.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
358.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
359.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
360.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
361.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
362.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
363.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
364.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
365.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
366.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
367.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
368.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
369.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
370.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
371.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
372.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
373.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
374.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
375.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
376.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
377.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
378.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
379.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
380.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
381.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
382.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
383.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
384.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
385.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
386.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
387.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
388.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
389.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
390.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
391.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
392.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
393.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
394.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
395.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
396.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
397.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
398.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
399.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
400.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
401.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
402.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
403.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
404.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
405.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
406.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
407.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
408.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
409.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
410.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
411.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
412.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
413.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
414.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
415.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
416.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
417.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
418.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
419.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
420.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
421.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
422.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
423.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
424.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
425.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
426.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
427.Data:2018-09-27Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 251/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
428.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
429.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
430.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
431.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
432.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
433.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
434.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
435.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
436.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
437.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
438.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
439.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
440.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
441.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
442.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
443.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
444.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
445.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
446.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
447.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
448.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
449.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
450.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
451.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
452.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
453.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
454.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
455.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
456.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
457.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
458.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
459.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
460.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
461.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
462.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
463.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
464.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
465.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
466.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
467.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
468.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
469.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
470.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
471.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
472.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
473.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
474.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
475.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
476.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
477.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
478.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
479.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
480.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
481.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
482.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
483.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
484.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
485.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
486.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
487.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
488.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
489.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
490.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
491.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
492.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
493.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
494.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
495.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
496.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
497.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
498.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
499.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
500.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
501.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
502.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
503.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
504.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
505.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
506.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
507.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
508.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
509.Data:2018-09-24Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 187/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
510.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
511.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
512.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
513.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
514.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
515.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
516.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
517.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
518.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 383/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
519.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
520.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
521.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
522.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
523.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
524.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
525.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
526.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
527.Data:2018-09-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 202/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
528.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
529.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
530.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
531.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
532.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
533.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
534.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
535.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
536.Data:2018-09-26Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
537.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
538.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
539.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
540.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
541.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
542.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
543.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
544.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
545.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
546.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
547.Data:2018-09-26Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
548.Data:2018-09-26Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
549.Data:2018-09-26Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
550.Data:2018-09-26Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 117/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
551.Data:2018-09-26Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
552.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
553.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
554.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 110/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
555.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
556.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
557.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
558.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
559.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
560.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
561.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
562.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
563.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
564.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
565.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
566.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
567.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
568.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
569.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 189/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
570.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
571.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 196/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
572.Data:2018-09-27Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 197/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
573.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
574.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
575.Data:2018-09-27Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
576.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
577.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
578.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
579.Data:2018-09-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
580.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
581.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
582.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
583.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
584.Data:2018-09-28Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 199/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
585.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
586.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
587.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
588.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 306/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
589.Data:2018-09-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
590.Data:2018-09-28Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
591.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
592.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
593.Data:2018-09-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 206/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
594.Data:2018-10-01Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
595.Data:2018-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
596.Data:2018-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 102/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
597.Data:2018-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
598.Data:2018-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
599.Data:2018-10-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
600.Data:2018-10-01Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
601.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
602.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 181/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
603.Data:2018-10-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
604.Data:2018-10-02Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 337/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
605.Data:2018-10-02Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 353/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
606.Data:2018-10-02Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
607.Data:2018-10-02Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 337/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
608.Data:2018-10-02Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
609.Data:2018-10-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 494/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
610.Data:2018-10-02Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 307/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
611.Data:2018-10-02Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
612.Data:2018-10-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
613.Data:2018-10-03Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
614.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 161/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
615.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
616.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
617.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
618.Data:2018-10-03Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
619.Data:2018-10-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 157/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
620.Data:2018-10-03Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
621.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
622.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
623.Data:2018-10-03Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
624.Data:2018-10-03Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
625.Data:2018-10-03Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
626.Data:2018-10-04Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 417/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
627.Data:2018-10-04Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 276/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
628.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
629.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 236/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
630.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 340/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
631.Data:2018-10-04Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 418/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
632.Data:2018-10-04Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 419/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
633.Data:2018-10-04Godzina:09:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 420/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
634.Data:2018-10-04Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 350/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
635.Data:2018-10-04Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
636.Data:2018-10-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
637.Data:2018-10-04Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 176/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
638.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 313/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
639.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 370/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
640.Data:2018-10-04Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 308/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
641.Data:2018-10-04Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 291/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
642.Data:2018-10-04Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 293/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
643.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 306/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
644.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 272/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
645.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 273/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
646.Data:2018-10-04Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 298/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
647.Data:2018-10-04Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
648.Data:2018-10-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 334/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
649.Data:2018-10-04Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 333/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
650.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 335/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
651.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 369/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
652.Data:2018-10-04Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
653.Data:2018-10-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 348/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
654.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
655.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 314/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
656.Data:2018-10-04Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
657.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 354/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
658.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
659.Data:2018-10-04Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 355/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
660.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 358/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
661.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 259/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
662.Data:2018-10-04Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 353/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
663.Data:2018-10-04Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 260/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
664.Data:2018-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
665.Data:2018-10-08Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
666.Data:2018-10-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
667.Data:2018-10-08Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
668.Data:2018-10-08Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 185/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
669.Data:2018-10-08Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
670.Data:2018-10-09Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
671.Data:2018-10-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 182/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
672.Data:2018-10-09Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 341/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
673.Data:2018-10-09Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 366/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
674.Data:2018-10-09Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 279/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
675.Data:2018-10-09Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
676.Data:2018-10-09Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
677.Data:2018-10-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 111/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
678.Data:2018-10-09Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 164/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
679.Data:2018-10-09Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 184/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
680.Data:2018-10-09Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 268/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
681.Data:2018-10-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
682.Data:2018-10-09Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 270/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
683.Data:2018-10-09Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 286/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
684.Data:2018-10-09Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 351/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
685.Data:2018-10-09Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 287/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
686.Data:2018-10-09Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
687.Data:2018-10-09Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 347/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
688.Data:2018-10-09Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 275/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
689.Data:2018-10-09Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 266/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
690.Data:2018-10-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 173/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
691.Data:2018-10-10Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 175/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
692.Data:2018-10-10Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 59/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
693.Data:2018-10-10Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
694.Data:2018-10-10Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
695.Data:2018-10-10Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
696.Data:2018-10-10Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 60/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
697.Data:2018-10-10Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 195/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
698.Data:2018-10-10Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
699.Data:2018-10-10Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
700.Data:2018-10-10Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 145/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
701.Data:2018-10-10Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 191/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
702.Data:2018-10-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
703.Data:2018-10-11Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 367/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
704.Data:2018-10-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 184/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
705.Data:2018-10-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 48/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
706.Data:2018-10-11Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 375/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
707.Data:2018-10-11Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
708.Data:2018-10-11Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
709.Data:2018-10-11Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 212/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
710.Data:2018-10-11Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 292/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
711.Data:2018-10-11Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 278/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
712.Data:2018-10-11Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 316/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
713.Data:2018-10-11Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 289/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
714.Data:2018-10-11Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 283/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
715.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
716.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
717.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
718.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
719.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
720.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
721.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
722.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
723.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
724.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
725.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
726.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
727.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
728.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
729.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
730.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
731.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
732.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
733.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
734.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
735.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
736.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
737.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
738.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
739.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
740.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
741.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
742.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
743.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
744.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
745.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
746.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
747.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
748.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
749.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
750.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
751.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
752.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
753.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
754.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
755.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
756.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
757.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
758.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
759.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
760.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
761.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
762.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
763.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
764.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
765.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
766.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
767.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
768.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
769.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
770.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
771.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
772.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
773.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
774.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
775.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
776.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
777.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
778.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
779.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
780.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
781.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
782.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
783.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
784.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
785.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
786.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
787.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
788.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
789.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
790.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
791.Data:2018-09-27Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 251/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
792.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
793.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
794.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
795.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
796.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
797.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
798.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
799.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
800.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
801.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
802.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
803.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
804.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
805.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
806.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
807.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
808.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
809.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
810.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
811.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
812.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
813.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
814.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
815.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
816.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
817.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
818.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
819.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
820.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
821.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
822.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
823.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
824.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
825.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
826.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
827.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
828.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
829.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
830.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
831.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
832.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
833.Data:2018-09-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 202/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
834.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
835.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
836.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
837.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
838.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
839.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
840.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
841.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
842.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
843.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
844.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
845.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
846.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
847.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
848.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
849.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
850.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
851.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
852.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
853.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
854.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
855.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
856.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
857.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
858.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
859.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
860.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
861.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
862.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
863.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
864.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
865.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
866.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
867.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 189/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
868.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
869.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 196/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
870.Data:2018-09-27Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 197/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
871.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
872.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
873.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
874.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
875.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
876.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
877.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
878.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
879.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
880.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
881.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
882.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
883.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
884.Data:2018-10-01Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
885.Data:2018-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
886.Data:2018-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 102/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
887.Data:2018-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
888.Data:2018-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
889.Data:2018-10-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
890.Data:2018-10-01Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
891.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
892.Data:2018-10-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
893.Data:2018-10-02Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 337/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
894.Data:2018-10-02Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
895.Data:2018-10-02Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
896.Data:2018-10-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 494/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
897.Data:2018-10-02Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
898.Data:2018-10-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
899.Data:2018-10-03Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
900.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 161/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
901.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
902.Data:2018-10-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 157/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
903.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
904.Data:2018-10-04Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 417/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
905.Data:2018-10-04Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 276/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
906.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
907.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 236/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
908.Data:2018-10-04Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 418/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
909.Data:2018-10-04Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 419/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
910.Data:2018-10-04Godzina:09:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 420/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
911.Data:2018-10-04Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
912.Data:2018-10-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
913.Data:2018-10-04Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 176/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
914.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 313/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
915.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 370/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
916.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 345/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
917.Data:2018-10-04Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 308/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
918.Data:2018-10-04Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 291/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
919.Data:2018-10-04Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 293/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
920.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 306/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
921.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 272/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
922.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 273/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
923.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 364/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
924.Data:2018-10-04Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 298/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
925.Data:2018-10-04Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
926.Data:2018-10-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 334/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
927.Data:2018-10-04Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 333/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
928.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 335/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
929.Data:2018-10-04Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
930.Data:2018-10-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 348/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
931.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
932.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 314/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
933.Data:2018-10-04Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
934.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 354/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
935.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
936.Data:2018-10-04Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 355/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
937.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 358/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
938.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 259/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
939.Data:2018-10-04Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 353/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
940.Data:2018-10-04Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 260/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
941.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
942.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
943.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
944.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
945.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
946.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
947.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
948.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
949.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
950.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
951.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
952.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
953.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
954.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
955.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
956.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
957.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
958.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
959.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
960.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
961.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
962.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
963.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
964.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
965.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
966.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
967.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
968.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
969.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
970.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
971.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
972.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
973.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 383/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
974.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
975.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
976.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
977.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
978.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
979.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
980.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
981.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
982.Data:2018-09-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 202/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
983.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
984.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
985.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
986.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
987.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
988.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
989.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
990.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
991.Data:2018-09-26Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
992.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
993.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
994.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
995.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
996.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
997.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
998.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
999.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1000.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1001.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1002.Data:2018-09-26Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1003.Data:2018-09-26Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1004.Data:2018-09-26Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1005.Data:2018-09-26Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 117/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1006.Data:2018-09-26Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1007.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1008.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1009.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1010.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1011.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1012.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1013.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1014.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1015.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1016.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1017.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1018.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1019.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1020.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1021.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1022.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1023.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 189/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1024.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1025.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 196/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1026.Data:2018-09-27Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 197/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1027.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1028.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1029.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1030.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1031.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1032.Data:2018-09-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1033.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1034.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1035.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1036.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1037.Data:2018-09-28Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 199/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1038.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1039.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1040.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1041.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 306/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1042.Data:2018-09-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1043.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1044.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1045.Data:2018-09-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 206/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1046.Data:2018-10-01Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1047.Data:2018-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1048.Data:2018-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 102/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1049.Data:2018-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1050.Data:2018-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1051.Data:2018-10-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1052.Data:2018-10-01Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1053.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1054.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 181/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1055.Data:2018-10-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1056.Data:2018-10-02Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 337/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1057.Data:2018-10-02Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 353/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1058.Data:2018-10-02Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1059.Data:2018-10-02Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 337/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1060.Data:2018-10-02Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1061.Data:2018-10-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 494/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1062.Data:2018-10-02Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1063.Data:2018-10-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1064.Data:2018-10-03Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1065.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 161/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1066.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1067.Data:2018-10-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 157/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1068.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1069.Data:2018-10-04Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 417/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1070.Data:2018-10-04Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 276/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1071.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1072.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 236/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1073.Data:2018-10-04Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 418/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1074.Data:2018-10-04Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 419/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1075.Data:2018-10-04Godzina:09:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 420/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1076.Data:2018-10-04Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1077.Data:2018-10-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1078.Data:2018-10-04Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 176/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1079.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 313/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1080.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 370/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1081.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 345/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1082.Data:2018-10-04Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 308/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1083.Data:2018-10-04Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 291/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1084.Data:2018-10-04Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 293/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1085.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 306/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1086.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 272/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1087.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 273/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1088.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 364/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1089.Data:2018-10-04Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 298/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1090.Data:2018-10-04Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1091.Data:2018-10-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 334/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1092.Data:2018-10-04Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 333/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1093.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 335/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1094.Data:2018-10-04Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1095.Data:2018-10-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 348/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1096.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1097.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 314/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1098.Data:2018-10-04Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1099.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 354/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1100.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1101.Data:2018-10-04Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 355/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1102.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 358/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1103.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 259/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1104.Data:2018-10-04Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 353/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1105.Data:2018-10-04Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 260/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1106.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1107.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1108.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1109.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1110.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1111.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1112.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1113.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1114.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1115.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1116.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1117.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1118.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1119.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1120.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1121.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1122.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1123.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1124.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1125.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1126.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1127.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1128.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1129.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1130.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1131.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1132.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1133.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1134.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1135.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1136.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1137.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1138.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 383/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1139.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1140.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1141.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1142.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1143.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1144.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1145.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1146.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1147.Data:2018-09-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 202/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1148.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1149.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1150.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1151.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1152.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1153.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1154.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1155.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1156.Data:2018-09-26Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1157.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1158.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1159.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1160.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1161.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1162.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1163.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1164.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1165.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1166.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1167.Data:2018-09-26Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1168.Data:2018-09-26Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1169.Data:2018-09-26Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1170.Data:2018-09-26Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 117/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1171.Data:2018-09-26Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1172.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1173.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1174.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1175.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1176.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1177.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1178.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1179.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1180.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1181.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1182.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1183.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1184.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1185.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1186.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1187.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1188.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 189/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1189.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1190.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 196/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1191.Data:2018-09-27Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 197/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1192.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1193.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1194.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1195.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1196.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1197.Data:2018-09-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1198.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1199.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1200.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1201.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1202.Data:2018-09-28Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 199/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1203.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1204.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1205.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1206.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 306/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1207.Data:2018-09-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1208.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1209.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1210.Data:2018-09-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 206/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1211.Data:2018-10-01Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1212.Data:2018-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1213.Data:2018-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 102/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1214.Data:2018-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1215.Data:2018-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1216.Data:2018-10-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1217.Data:2018-10-01Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1218.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1219.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 181/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1220.Data:2018-10-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1221.Data:2018-10-02Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 337/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1222.Data:2018-10-02Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 353/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1223.Data:2018-10-02Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1224.Data:2018-10-02Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 337/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1225.Data:2018-10-02Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1226.Data:2018-10-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 494/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1227.Data:2018-10-02Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1228.Data:2018-10-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1229.Data:2018-10-03Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1230.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 161/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1231.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1232.Data:2018-10-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 157/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1233.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1234.Data:2018-10-04Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 417/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1235.Data:2018-10-04Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 276/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1236.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1237.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 236/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1238.Data:2018-10-04Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 418/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1239.Data:2018-10-04Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 419/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1240.Data:2018-10-04Godzina:09:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 420/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1241.Data:2018-10-04Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1242.Data:2018-10-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1243.Data:2018-10-04Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 176/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1244.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 313/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1245.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 370/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1246.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 345/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1247.Data:2018-10-04Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 308/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1248.Data:2018-10-04Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 291/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1249.Data:2018-10-04Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 293/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1250.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 306/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1251.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 272/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1252.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 273/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1253.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 364/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1254.Data:2018-10-04Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 298/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1255.Data:2018-10-04Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1256.Data:2018-10-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 334/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1257.Data:2018-10-04Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 333/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1258.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 335/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1259.Data:2018-10-04Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1260.Data:2018-10-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 348/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1261.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1262.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 314/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1263.Data:2018-10-04Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1264.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 354/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1265.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1266.Data:2018-10-04Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 355/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1267.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 358/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1268.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 259/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1269.Data:2018-10-04Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 353/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1270.Data:2018-10-04Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 260/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1271.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1272.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1273.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1274.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1275.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1276.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1277.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1278.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1279.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1280.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1281.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1282.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1283.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1284.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1285.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1286.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1287.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1288.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1289.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1290.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1291.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1292.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1293.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1294.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1295.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1296.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1297.Data:2018-09-24Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 187/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1298.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1299.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1300.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1301.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1302.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1303.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1304.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1305.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1306.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 383/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1307.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1308.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1309.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1310.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1311.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1312.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1313.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1314.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1315.Data:2018-09-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 202/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1316.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1317.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1318.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1319.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1320.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1321.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1322.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1323.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1324.Data:2018-09-26Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1325.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1326.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1327.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1328.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1329.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1330.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1331.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1332.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1333.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1334.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1335.Data:2018-09-26Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1336.Data:2018-09-26Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1337.Data:2018-09-26Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1338.Data:2018-09-26Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 117/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1339.Data:2018-09-26Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1340.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1341.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1342.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 110/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1343.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1344.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1345.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1346.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1347.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1348.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1349.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1350.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1351.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1352.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1353.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1354.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1355.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1356.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1357.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 189/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1358.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1359.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 196/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1360.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 206/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1361.Data:2018-09-27Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 197/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1362.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1363.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1364.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 78/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1365.Data:2018-09-27Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1366.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1367.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1368.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1369.Data:2018-09-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1370.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1371.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1372.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1373.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1374.Data:2018-09-28Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 199/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1375.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1376.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1377.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1378.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 306/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1379.Data:2018-09-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1380.Data:2018-09-28Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1381.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1382.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 49/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1383.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1384.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1385.Data:2018-09-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 206/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1386.Data:2018-10-01Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1387.Data:2018-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1388.Data:2018-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 102/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1389.Data:2018-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1390.Data:2018-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1391.Data:2018-10-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1392.Data:2018-10-01Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1393.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1394.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 181/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1395.Data:2018-10-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1396.Data:2018-10-02Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 337/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1397.Data:2018-10-02Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 353/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1398.Data:2018-10-02Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1399.Data:2018-10-02Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 337/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1400.Data:2018-10-02Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1401.Data:2018-10-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 494/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1402.Data:2018-10-02Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 307/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1403.Data:2018-10-02Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1404.Data:2018-10-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1405.Data:2018-10-03Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1406.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 161/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1407.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1408.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1409.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1410.Data:2018-10-03Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1411.Data:2018-10-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 157/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1412.Data:2018-10-03Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1413.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1414.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1415.Data:2018-10-03Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1416.Data:2018-10-03Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1417.Data:2018-10-03Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1418.Data:2018-10-04Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 417/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1419.Data:2018-10-04Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 276/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1420.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1421.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 236/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1422.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 340/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1423.Data:2018-10-04Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 418/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1424.Data:2018-10-04Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 419/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1425.Data:2018-10-04Godzina:09:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 420/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1426.Data:2018-10-04Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 350/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1427.Data:2018-10-04Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1428.Data:2018-10-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1429.Data:2018-10-04Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 176/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1430.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 313/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1431.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 370/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1432.Data:2018-10-04Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 308/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1433.Data:2018-10-04Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 291/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1434.Data:2018-10-04Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 293/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1435.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 306/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1436.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 272/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1437.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 273/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1438.Data:2018-10-04Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 298/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1439.Data:2018-10-04Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1440.Data:2018-10-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 334/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1441.Data:2018-10-04Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 333/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1442.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 335/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1443.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 369/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1444.Data:2018-10-04Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1445.Data:2018-10-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 348/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1446.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1447.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 314/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1448.Data:2018-10-04Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1449.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 354/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1450.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1451.Data:2018-10-04Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 355/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1452.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 358/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1453.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 259/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1454.Data:2018-10-04Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 353/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1455.Data:2018-10-04Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 260/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1456.Data:2018-10-08Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1457.Data:2018-10-08Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1458.Data:2018-10-08Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1459.Data:2018-10-08Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1460.Data:2018-10-08Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 185/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1461.Data:2018-10-08Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1462.Data:2018-10-09Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1463.Data:2018-10-09Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 182/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1464.Data:2018-10-09Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 341/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1465.Data:2018-10-09Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 366/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1466.Data:2018-10-09Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 279/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1467.Data:2018-10-09Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1468.Data:2018-10-09Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1469.Data:2018-10-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 111/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1470.Data:2018-10-09Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 164/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1471.Data:2018-10-09Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 184/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1472.Data:2018-10-09Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 268/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1473.Data:2018-10-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1474.Data:2018-10-09Godzina:13:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 270/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1475.Data:2018-10-09Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 342/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1476.Data:2018-10-09Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 286/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1477.Data:2018-10-09Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 351/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1478.Data:2018-10-09Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 287/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1479.Data:2018-10-09Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1480.Data:2018-10-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 227/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1481.Data:2018-10-09Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 347/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1482.Data:2018-10-09Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 275/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1483.Data:2018-10-09Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 266/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1484.Data:2018-10-10Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 173/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1485.Data:2018-10-10Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1486.Data:2018-10-10Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 111/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1487.Data:2018-10-10Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1488.Data:2018-10-10Godzina:09:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 175/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1489.Data:2018-10-10Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 59/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1490.Data:2018-10-10Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1491.Data:2018-10-10Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1492.Data:2018-10-10Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1493.Data:2018-10-10Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 60/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1494.Data:2018-10-10Godzina:11:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1495.Data:2018-10-10Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1496.Data:2018-10-10Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 195/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1497.Data:2018-10-10Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1498.Data:2018-10-10Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1499.Data:2018-10-10Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1500.Data:2018-10-10Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1501.Data:2018-10-10Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 145/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1502.Data:2018-10-10Godzina:14:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1503.Data:2018-10-10Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 191/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1504.Data:2018-10-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1505.Data:2018-10-11Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 367/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1506.Data:2018-10-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 184/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1507.Data:2018-10-11Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 234/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1508.Data:2018-10-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 48/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1509.Data:2018-10-11Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 375/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1510.Data:2018-10-11Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1511.Data:2018-10-11Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1512.Data:2018-10-11Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1513.Data:2018-10-11Godzina:12:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1514.Data:2018-10-11Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 212/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1515.Data:2018-10-11Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1516.Data:2018-10-11Godzina:13:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 292/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1517.Data:2018-10-11Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 278/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1518.Data:2018-10-11Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 316/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1519.Data:2018-10-11Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 289/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1520.Data:2018-10-11Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 283/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1521.Data:2018-10-15Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 86/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1522.Data:2018-10-15Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 194/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1523.Data:2018-10-15Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1524.Data:2018-10-16Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1525.Data:2018-10-16Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 194/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1526.Data:2018-10-16Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1527.Data:2018-10-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 133/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1528.Data:2018-10-16Godzina:10:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 131/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1529.Data:2018-10-16Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1530.Data:2018-10-16Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1531.Data:2018-10-16Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1532.Data:2018-10-16Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 107/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1533.Data:2018-10-16Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 264/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1534.Data:2018-10-16Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 114/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1535.Data:2018-10-16Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 358/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1536.Data:2018-10-16Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1537.Data:2018-10-16Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 111/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1538.Data:2018-10-16Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1539.Data:2018-10-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1540.Data:2018-10-17Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1541.Data:2018-10-17Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 107/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1542.Data:2018-10-17Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 123/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1543.Data:2018-10-17Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1544.Data:2018-10-17Godzina:10:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1545.Data:2018-10-17Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 199/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1546.Data:2018-10-17Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1547.Data:2018-10-17Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1548.Data:2018-10-17Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 125/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1549.Data:2018-10-17Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 126/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1550.Data:2018-10-17Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 31/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1551.Data:2018-10-17Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 149/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1552.Data:2018-10-17Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 156/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1553.Data:2018-10-17Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 215/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1554.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1555.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1556.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1557.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1558.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1559.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1560.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1561.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1562.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1563.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1564.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1565.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1566.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1567.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1568.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1569.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1570.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1571.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1572.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1573.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1574.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1575.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1576.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1577.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1578.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1579.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1580.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1581.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1582.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1583.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1584.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1585.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1586.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 383/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1587.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1588.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1589.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1590.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1591.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1592.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1593.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1594.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1595.Data:2018-09-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 202/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1596.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1597.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1598.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1599.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1600.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1601.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1602.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1603.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1604.Data:2018-09-26Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1605.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1606.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1607.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1608.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1609.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1610.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1611.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1612.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1613.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1614.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1615.Data:2018-09-26Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1616.Data:2018-09-26Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1617.Data:2018-09-26Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1618.Data:2018-09-26Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 117/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1619.Data:2018-09-26Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1620.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1621.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1622.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1623.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1624.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1625.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1626.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1627.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1628.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1629.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1630.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1631.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1632.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1633.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1634.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1635.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1636.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 189/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1637.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1638.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 196/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1639.Data:2018-09-27Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 197/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1640.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1641.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1642.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1643.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1644.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1645.Data:2018-09-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1646.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1647.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1648.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1649.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1650.Data:2018-09-28Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 199/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1651.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1652.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1653.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1654.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 306/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1655.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1656.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1657.Data:2018-10-01Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1658.Data:2018-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1659.Data:2018-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 102/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1660.Data:2018-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1661.Data:2018-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1662.Data:2018-10-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1663.Data:2018-10-01Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1664.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1665.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 181/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1666.Data:2018-10-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1667.Data:2018-10-02Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 337/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1668.Data:2018-10-02Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1669.Data:2018-10-02Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1670.Data:2018-10-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 494/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1671.Data:2018-10-02Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1672.Data:2018-10-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1673.Data:2018-10-03Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1674.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 161/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1675.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1676.Data:2018-10-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 157/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1677.Data:2018-10-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1678.Data:2018-10-04Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 417/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1679.Data:2018-10-04Godzina:08:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 276/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1680.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 365/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1681.Data:2018-10-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 236/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1682.Data:2018-10-04Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 418/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1683.Data:2018-10-04Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 419/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1684.Data:2018-10-04Godzina:09:25
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 420/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1685.Data:2018-10-04Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1686.Data:2018-10-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1687.Data:2018-10-04Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 176/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1688.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 313/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1689.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 370/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1690.Data:2018-10-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 345/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1691.Data:2018-10-04Godzina:11:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 308/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1692.Data:2018-10-04Godzina:11:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 291/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1693.Data:2018-10-04Godzina:11:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 293/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1694.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 306/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1695.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 272/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1696.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 273/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1697.Data:2018-10-04Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 364/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1698.Data:2018-10-04Godzina:12:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 298/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1699.Data:2018-10-04Godzina:12:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 288/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1700.Data:2018-10-04Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 334/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1701.Data:2018-10-04Godzina:12:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 333/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1702.Data:2018-10-04Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 335/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1703.Data:2018-10-04Godzina:13:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1704.Data:2018-10-04Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 348/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1705.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 349/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1706.Data:2018-10-04Godzina:13:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 314/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1707.Data:2018-10-04Godzina:13:50
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1708.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 354/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1709.Data:2018-10-04Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1710.Data:2018-10-04Godzina:14:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 355/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1711.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 358/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1712.Data:2018-10-04Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 259/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1713.Data:2018-10-04Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 353/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1714.Data:2018-10-04Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 260/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1715.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1716.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1717.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1718.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1719.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1720.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1721.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1722.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1723.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1724.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1725.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1726.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1727.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1728.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1729.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1730.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1731.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1732.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1733.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1734.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1735.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1736.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1737.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1738.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1739.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1740.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1741.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1742.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1743.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1744.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1745.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1746.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1747.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
1748.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1749.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1750.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1751.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1752.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1753.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1754.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1755.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1756.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1757.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1758.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1759.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1760.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1761.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1762.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1763.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1764.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1765.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1766.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1767.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1768.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1769.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1770.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1771.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1772.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1773.Data:2018-09-21Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 155/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1774.Data:2018-09-21Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 89/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1775.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1776.Data:2018-09-21Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1777.Data:2018-09-21Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1778.Data:2018-09-21Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1779.Data:2018-09-21Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1780.Data:2018-09-21Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1781.Data:2018-09-21Godzina:10:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 95/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1782.Data:2018-09-21Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 63/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1783.Data:2018-09-21Godzina:11:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1784.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1785.Data:2018-09-21Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1786.Data:2018-09-21Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 64/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1787.Data:2018-09-21Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 25/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1788.Data:2018-09-21Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1789.Data:2018-09-21Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1790.Data:2018-09-24Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1791.Data:2018-09-24Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 152/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1792.Data:2018-09-24Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 170/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1793.Data:2018-09-24Godzina:11:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 167/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1794.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1795.Data:2018-09-24Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1796.Data:2018-09-24Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1797.Data:2018-09-24Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1798.Data:2018-09-24Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 258/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1799.Data:2018-09-24Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 225/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1800.Data:2018-09-24Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 15/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1801.Data:2018-09-25Godzina:08:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 178/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1802.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1803.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 203/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1804.Data:2018-09-25Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1805.Data:2018-09-25Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 383/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1806.Data:2018-09-25Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 171/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1807.Data:2018-09-25Godzina:10:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1808.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1809.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1810.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1811.Data:2018-09-25Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1812.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1813.Data:2018-09-25Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 214/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1814.Data:2018-09-25Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 202/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1815.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 56/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1816.Data:2018-09-25Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1817.Data:2018-09-25Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 76/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1818.Data:2018-09-25Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 295/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1819.Data:2018-09-25Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 294/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1820.Data:2018-09-25Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1821.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 94/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1822.Data:2018-09-26Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1823.Data:2018-09-26Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1824.Data:2018-09-26Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1825.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1826.Data:2018-09-26Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1827.Data:2018-09-26Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1828.Data:2018-09-26Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1829.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1830.Data:2018-09-26Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1831.Data:2018-09-26Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 67/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1832.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 237/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1833.Data:2018-09-26Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 54/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1834.Data:2018-09-26Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1835.Data:2018-09-26Godzina:13:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1836.Data:2018-09-26Godzina:13:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1837.Data:2018-09-26Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 117/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1838.Data:2018-09-26Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1839.Data:2018-09-26Godzina:13:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1840.Data:2018-09-26Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1841.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 263/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1842.Data:2018-09-27Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 218/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1843.Data:2018-09-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 158/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1844.Data:2018-09-27Godzina:10:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1845.Data:2018-09-27Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1846.Data:2018-09-27Godzina:10:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 340/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1847.Data:2018-09-27Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1848.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 271/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1849.Data:2018-09-27Godzina:11:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 339/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1850.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 302/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1851.Data:2018-09-27Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 346/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1852.Data:2018-09-27Godzina:12:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 303/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1853.Data:2018-09-27Godzina:12:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 356/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1854.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 301/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1855.Data:2018-09-27Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 189/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1856.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 265/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1857.Data:2018-09-27Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 196/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1858.Data:2018-09-27Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 197/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1859.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 372/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1860.Data:2018-09-27Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 205/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1861.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 139/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1862.Data:2018-09-28Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 163/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1863.Data:2018-09-28Godzina:09:10
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 140/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1864.Data:2018-09-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 188/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1865.Data:2018-09-28Godzina:09:20
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 135/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1866.Data:2018-09-28Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 160/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1867.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1868.Data:2018-09-28Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 165/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1869.Data:2018-09-28Godzina:10:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 199/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1870.Data:2018-09-28Godzina:10:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 151/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1871.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 94/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1872.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 166/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1873.Data:2018-09-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 306/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1874.Data:2018-09-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 352/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1875.Data:2018-09-28Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1876.Data:2018-09-28Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 183/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1877.Data:2018-09-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 206/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1878.Data:2018-10-01Godzina:08:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 118/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1879.Data:2018-10-01Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 176/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1880.Data:2018-10-01Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 102/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1881.Data:2018-10-01Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 7/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1882.Data:2018-10-01Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1883.Data:2018-10-01Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1884.Data:2018-10-01Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1885.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1886.Data:2018-10-02Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 181/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1887.Data:2018-10-02Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1888.Data:2018-10-02Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 337/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1889.Data:2018-10-02Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 353/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1890.Data:2018-10-02Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1891.Data:2018-10-02Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 337/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1892.Data:2018-10-02Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 159/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1893.Data:2018-10-02Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 494/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1894.Data:2018-10-02Godzina:14:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1895.Data:2018-10-03Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 154/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1896.Data:2018-10-03Godzina:09:15
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 169/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1897.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 161/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1898.Data:2018-10-03Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1899.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 168/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1900.Data:2018-10-03Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1901.Data:2018-10-03Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1902.Data:2018-10-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 157/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1903.Data:</