Wydział:
Data:
Sygnatura:
Ostatnia aktualizacja danych:2018-06-23 17:59:19
1.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
2.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
3.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
4.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
5.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
6.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
7.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
8.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
9.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
10.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
11.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
12.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
13.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
14.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
15.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
16.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
17.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
18.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
19.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
20.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
21.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
22.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
23.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
24.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
25.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
26.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
27.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
28.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
29.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
30.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
31.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
32.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
33.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
34.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
35.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
36.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
37.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
38.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
39.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
40.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
41.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
42.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
43.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
44.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
45.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
46.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
47.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
48.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
49.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
50.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
51.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
52.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
53.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
54.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
55.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
56.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
57.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
58.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
59.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
60.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
61.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
62.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
63.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
64.Data:2018-07-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 39/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
65.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
66.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
67.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
68.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
69.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
70.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
71.Data:2018-07-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 101/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
72.Data:2018-07-05Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 419/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
73.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
74.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
75.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
76.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
77.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
78.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
79.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
80.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
81.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
82.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
83.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
84.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
85.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
86.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
87.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
88.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
89.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
90.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
91.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
92.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
93.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
94.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
95.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
96.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
97.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
98.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
99.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
100.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
101.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
102.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
103.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
104.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
105.Data:2018-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
106.Data:2018-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
107.Data:2018-07-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
108.Data:2018-07-12Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
109.Data:2018-07-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
110.Data:2018-07-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 125/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
111.Data:2018-07-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
112.Data:2018-07-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 134/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
113.Data:2018-07-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
114.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
115.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
116.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
117.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
118.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
119.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
120.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
121.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
122.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
123.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
124.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
125.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
126.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
127.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
128.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
129.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
130.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
131.Data:2018-06-26Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 31/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
132.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
133.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
134.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
135.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
136.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
137.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
138.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
139.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
140.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
141.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
142.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
143.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
144.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
145.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
146.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
147.Data:2018-06-27Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
148.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
149.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
150.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
151.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
152.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
153.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
154.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
155.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
156.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
157.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
158.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
159.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
160.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
161.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
162.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
163.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
164.Data:2018-06-29Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 184/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
165.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
166.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
167.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
168.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
169.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
170.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
171.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
172.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
173.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
174.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
175.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
176.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
177.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
178.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
179.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
180.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
181.Data:2018-07-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 39/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
182.Data:2018-07-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 79/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
183.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
184.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
185.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
186.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
187.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
188.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
189.Data:2018-07-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 101/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
190.Data:2018-07-05Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 419/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
191.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
192.Data:2018-07-05Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
193.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
194.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
195.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
196.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
197.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
198.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
199.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
200.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
201.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
202.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
203.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
204.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
205.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
206.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
207.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
208.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
209.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
210.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
211.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
212.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
213.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
214.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
215.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
216.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
217.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
218.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
219.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
220.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
221.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
222.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
223.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
224.Data:2018-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
225.Data:2018-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
226.Data:2018-07-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
227.Data:2018-07-12Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
228.Data:2018-07-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
229.Data:2018-07-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 125/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
230.Data:2018-07-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
231.Data:2018-07-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 134/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
232.Data:2018-07-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
233.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 175/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
234.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 107/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
235.Data:2018-07-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 156/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
236.Data:2018-07-16Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 131/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
237.Data:2018-07-16Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
238.Data:2018-07-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
239.Data:2018-07-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
240.Data:2018-07-17Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
241.Data:2018-07-17Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 127/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
242.Data:2018-07-17Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 13/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
243.Data:2018-07-17Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
244.Data:2018-07-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
245.Data:2018-07-18Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 112/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
246.Data:2018-07-18Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
247.Data:2018-07-18Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 114/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
248.Data:2018-07-18Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 30/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
249.Data:2018-07-18Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 123/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
250.Data:2018-07-18Godzina:14:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
251.Data:2018-07-18Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 248/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
252.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
253.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
254.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
255.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
256.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
257.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
258.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
259.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
260.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
261.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
262.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
263.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
264.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
265.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
266.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
267.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
268.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
269.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
270.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
271.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
272.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
273.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
274.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
275.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
276.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
277.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
278.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
279.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
280.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
281.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
282.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
283.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
284.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
285.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
286.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
287.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
288.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
289.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
290.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
291.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
292.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
293.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
294.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
295.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
296.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
297.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
298.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
299.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
300.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
301.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
302.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
303.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
304.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
305.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
306.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
307.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
308.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
309.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
310.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
311.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
312.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
313.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
314.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
315.Data:2018-07-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 39/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
316.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
317.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
318.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
319.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
320.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
321.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
322.Data:2018-07-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 101/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
323.Data:2018-07-05Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 419/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
324.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
325.Data:2018-07-05Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
326.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
327.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
328.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
329.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
330.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
331.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
332.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
333.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
334.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
335.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
336.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
337.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
338.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
339.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
340.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
341.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
342.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
343.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
344.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
345.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
346.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
347.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
348.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
349.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
350.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
351.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
352.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
353.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
354.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
355.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
356.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
357.Data:2018-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
358.Data:2018-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
359.Data:2018-07-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
360.Data:2018-07-12Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
361.Data:2018-07-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
362.Data:2018-07-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 125/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
363.Data:2018-07-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
364.Data:2018-07-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 134/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
365.Data:2018-07-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
366.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
367.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
368.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
369.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
370.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
371.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
372.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
373.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
374.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
375.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
376.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
377.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
378.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
379.Data:2018-06-26Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 210/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
380.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
381.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
382.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
383.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
384.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
385.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
386.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
387.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
388.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
389.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
390.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
391.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
392.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
393.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
394.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
395.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
396.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
397.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
398.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
399.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
400.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
401.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
402.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
403.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
404.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
405.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
406.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
407.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
408.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
409.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
410.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
411.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
412.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
413.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
414.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
415.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
416.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
417.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
418.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
419.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
420.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
421.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
422.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
423.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
424.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
425.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
426.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
427.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
428.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
429.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
430.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
431.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
432.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
433.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
434.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
435.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
436.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
437.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
438.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
439.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
440.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
441.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
442.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
443.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
444.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
445.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
446.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
447.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
448.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
449.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
450.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
451.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
452.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
453.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
454.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
455.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
456.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
457.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
458.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
459.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
460.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
461.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
462.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
463.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
464.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
465.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
466.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
467.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
468.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
469.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
470.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
471.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
472.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
473.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
474.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
475.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
476.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
477.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
478.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
479.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
480.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
481.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
482.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
483.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
484.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
485.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
486.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
487.Data:2018-06-26Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 210/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
488.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
489.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
490.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
491.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
492.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
493.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
494.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
495.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
496.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
497.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
498.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
499.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
500.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
501.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
502.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
503.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
504.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
505.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
506.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
507.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
508.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
509.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
510.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
511.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
512.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
513.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
514.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
515.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
516.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
517.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
518.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
519.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
520.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
521.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
522.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
523.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
524.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
525.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
526.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
527.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
528.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 51/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
529.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
530.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
531.Data:2018-06-26Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 30/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
532.Data:2018-06-26Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 31/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
533.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
534.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
535.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
536.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
537.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
538.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
539.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
540.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
541.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
542.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
543.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
544.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
545.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
546.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
547.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
548.Data:2018-06-27Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
549.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
550.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
551.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
552.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
553.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
554.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
555.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
556.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
557.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
558.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
559.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
560.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
561.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
562.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
563.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
564.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
565.Data:2018-06-29Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 184/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
566.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
567.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
568.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
569.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
570.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
571.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
572.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
573.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
574.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
575.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
576.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
577.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
578.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
579.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
580.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
581.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
582.Data:2018-07-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
583.Data:2018-07-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 39/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
584.Data:2018-07-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 79/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
585.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
586.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
587.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
588.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
589.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
590.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
591.Data:2018-07-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 101/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
592.Data:2018-07-05Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 419/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
593.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
594.Data:2018-07-05Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
595.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
596.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
597.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
598.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
599.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
600.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
601.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
602.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
603.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
604.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
605.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
606.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
607.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
608.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
609.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
610.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
611.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
612.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
613.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
614.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
615.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
616.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
617.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
618.Data:2018-07-11Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 22/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
619.Data:2018-07-11Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nkd 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
620.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
621.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
622.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
623.Data:2018-07-11Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
624.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
625.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
626.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
627.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
628.Data:2018-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
629.Data:2018-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
630.Data:2018-07-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
631.Data:2018-07-12Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
632.Data:2018-07-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
633.Data:2018-07-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 125/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
634.Data:2018-07-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
635.Data:2018-07-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 134/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
636.Data:2018-07-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
637.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 175/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
638.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 107/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
639.Data:2018-07-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 156/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
640.Data:2018-07-16Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 131/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
641.Data:2018-07-16Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
642.Data:2018-07-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
643.Data:2018-07-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
644.Data:2018-07-17Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
645.Data:2018-07-17Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
646.Data:2018-07-17Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 127/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
647.Data:2018-07-17Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 13/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
648.Data:2018-07-17Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
649.Data:2018-07-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
650.Data:2018-07-18Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 112/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
651.Data:2018-07-18Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 40/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
652.Data:2018-07-18Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
653.Data:2018-07-18Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
654.Data:2018-07-18Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 114/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
655.Data:2018-07-18Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 30/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
656.Data:2018-07-18Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 123/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
657.Data:2018-07-18Godzina:14:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
658.Data:2018-07-18Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 248/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
659.Data:2018-07-19Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
660.Data:2018-07-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 212/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
661.Data:2018-07-19Godzina:10:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 368/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
662.Data:2018-07-19Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 255/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
663.Data:2018-07-19Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
664.Data:2018-07-19Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 256/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
665.Data:2018-07-19Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
666.Data:2018-07-19Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 253/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
667.Data:2018-07-19Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
668.Data:2018-07-19Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 330/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
669.Data:2018-07-19Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
670.Data:2018-07-19Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 251/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
671.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
672.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
673.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
674.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
675.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
676.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
677.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
678.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
679.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
680.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
681.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
682.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
683.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
684.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
685.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
686.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
687.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
688.Data:2018-06-26Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 31/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
689.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
690.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
691.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
692.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
693.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
694.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
695.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
696.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
697.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
698.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
699.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
700.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
701.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
702.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
703.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
704.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
705.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
706.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
707.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
708.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
709.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
710.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
711.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
712.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
713.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
714.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
715.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
716.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
717.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
718.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
719.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
720.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
721.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
722.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
723.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
724.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
725.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
726.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
727.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
728.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
729.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
730.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
731.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
732.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
733.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
734.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
735.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
736.Data:2018-07-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 39/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
737.Data:2018-07-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 79/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
738.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
739.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
740.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
741.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
742.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
743.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
744.Data:2018-07-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 101/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
745.Data:2018-07-05Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 419/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
746.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
747.Data:2018-07-05Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
748.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
749.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
750.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
751.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
752.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
753.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
754.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
755.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
756.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
757.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
758.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
759.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
760.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
761.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
762.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
763.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
764.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
765.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
766.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
767.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
768.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
769.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
770.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
771.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
772.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
773.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
774.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
775.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
776.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
777.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
778.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
779.Data:2018-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
780.Data:2018-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
781.Data:2018-07-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
782.Data:2018-07-12Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
783.Data:2018-07-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
784.Data:2018-07-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 125/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
785.Data:2018-07-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
786.Data:2018-07-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 134/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
787.Data:2018-07-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
788.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 175/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
789.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 107/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
790.Data:2018-07-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 156/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
791.Data:2018-07-16Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 131/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
792.Data:2018-07-16Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
793.Data:2018-07-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
794.Data:2018-07-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
795.Data:2018-07-17Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
796.Data:2018-07-17Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 127/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
797.Data:2018-07-17Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 13/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
798.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
799.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
800.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
801.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
802.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
803.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
804.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
805.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
806.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
807.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
808.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
809.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
810.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
811.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
812.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
813.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
814.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
815.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
816.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
817.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
818.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
819.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
820.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
821.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
822.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
823.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
824.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
825.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
826.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
827.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
828.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
829.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
830.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
831.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
832.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
833.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
834.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
835.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
836.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
837.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
838.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
839.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
840.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
841.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
842.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
843.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
844.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
845.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
846.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
847.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
848.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
849.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
850.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
851.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
852.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
853.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
854.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
855.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
856.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
857.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
858.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
859.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
860.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
861.Data:2018-07-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 39/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
862.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
863.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
864.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
865.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
866.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
867.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
868.Data:2018-07-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 101/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
869.Data:2018-07-05Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 419/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
870.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
871.Data:2018-07-05Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
872.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
873.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
874.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
875.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
876.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
877.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
878.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
879.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
880.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
881.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
882.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
883.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
884.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
885.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
886.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
887.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
888.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
889.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
890.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
891.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
892.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
893.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
894.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
895.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
896.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
897.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
898.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
899.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
900.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
901.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
902.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
903.Data:2018-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
904.Data:2018-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
905.Data:2018-07-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
906.Data:2018-07-12Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
907.Data:2018-07-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
908.Data:2018-07-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 125/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
909.Data:2018-07-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
910.Data:2018-07-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 134/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
911.Data:2018-07-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
912.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
913.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
914.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
915.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
916.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
917.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
918.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
919.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
920.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
921.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
922.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
923.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
924.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
925.Data:2018-06-26Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 210/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
926.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
927.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
928.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
929.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
930.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
931.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
932.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
933.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
934.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
935.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
936.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
937.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
938.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
939.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
940.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
941.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
942.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
943.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
944.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
945.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
946.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
947.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
948.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
949.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
950.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
951.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
952.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
953.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
954.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
955.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
956.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
957.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
958.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
959.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
960.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
961.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
962.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
963.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
964.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
965.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
966.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
967.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
968.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
969.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
970.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
971.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
972.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
973.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
974.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
975.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
976.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
977.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
978.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
979.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
980.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
981.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
982.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
983.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
984.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
985.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
986.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
987.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
988.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
989.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
990.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
991.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
992.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
993.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
994.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
995.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
996.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
997.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
998.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
999.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1000.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1001.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1002.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1003.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1004.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1005.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1006.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1007.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1008.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1009.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1010.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1011.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1012.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1013.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1014.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1015.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1016.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1017.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1018.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1019.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1020.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1021.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1022.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1023.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1024.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1025.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1026.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1027.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1028.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1029.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1030.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1031.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1032.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1033.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1034.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1035.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1036.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1037.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1038.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1039.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1040.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1041.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1042.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1043.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1044.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1045.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1046.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1047.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1048.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1049.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1050.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1051.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1052.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1053.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1054.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1055.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1056.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1057.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1058.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1059.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1060.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1061.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1062.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1063.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1064.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1065.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1066.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1067.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1068.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1069.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1070.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1071.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1072.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1073.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1074.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1075.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1076.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1077.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1078.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1079.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1080.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1081.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1082.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1083.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1084.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1085.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1086.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1087.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1088.Data:2018-07-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 39/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1089.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1090.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1091.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1092.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1093.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1094.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1095.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1096.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1097.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1098.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1099.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1100.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1101.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1102.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1103.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1104.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1105.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1106.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1107.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1108.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1109.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1110.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1111.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1112.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1113.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1114.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1115.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1116.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1117.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1118.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1119.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1120.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1121.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1122.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1123.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1124.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1125.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1126.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1127.Data:2018-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1128.Data:2018-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1129.Data:2018-07-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1130.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1131.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1132.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1133.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1134.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1135.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1136.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1137.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1138.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1139.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1140.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1141.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1142.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1143.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1144.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1145.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1146.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1147.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1148.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1149.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1150.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1151.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1152.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1153.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1154.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1155.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1156.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1157.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1158.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1159.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1160.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1161.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1162.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1163.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1164.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1165.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1166.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1167.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1168.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1169.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1170.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1171.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1172.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1173.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1174.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1175.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1176.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1177.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1178.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1179.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1180.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1181.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1182.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1183.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1184.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1185.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1186.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1187.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1188.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1189.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1190.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1191.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1192.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1193.Data:2018-07-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 39/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1194.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1195.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1196.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1197.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1198.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1199.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1200.Data:2018-07-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 101/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1201.Data:2018-07-05Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 419/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1202.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1203.Data:2018-07-05Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1204.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1205.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1206.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1207.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1208.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1209.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1210.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1211.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1212.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1213.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1214.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1215.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1216.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1217.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1218.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1219.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1220.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1221.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1222.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1223.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1224.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1225.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1226.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1227.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1228.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1229.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1230.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1231.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1232.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1233.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1234.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1235.Data:2018-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1236.Data:2018-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1237.Data:2018-07-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1238.Data:2018-07-12Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1239.Data:2018-07-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1240.Data:2018-07-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 125/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1241.Data:2018-07-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1242.Data:2018-07-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 134/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1243.Data:2018-07-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1244.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 175/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1245.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 107/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1246.Data:2018-07-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 156/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1247.Data:2018-07-16Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 131/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1248.Data:2018-07-16Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1249.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1250.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1251.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1252.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1253.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1254.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1255.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1256.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1257.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1258.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1259.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1260.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1261.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1262.Data:2018-06-26Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 210/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1263.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1264.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1265.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1266.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1267.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1268.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1269.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1270.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1271.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1272.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1273.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1274.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1275.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1276.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1277.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1278.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1279.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1280.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1281.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1282.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1283.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1284.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1285.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1286.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1287.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1288.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1289.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1290.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1291.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1292.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1293.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1294.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1295.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1296.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1297.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1298.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1299.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1300.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1301.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1302.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1303.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1304.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1305.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1306.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1307.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1308.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1309.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1310.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1311.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1312.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1313.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1314.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1315.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1316.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1317.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1318.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1319.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1320.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1321.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1322.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1323.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1324.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1325.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1326.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1327.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1328.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1329.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1330.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1331.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1332.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1333.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1334.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1335.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1336.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1337.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1338.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1339.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1340.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1341.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1342.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1343.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1344.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1345.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1346.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1347.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1348.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1349.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1350.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1351.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1352.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1353.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1354.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1355.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1356.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1357.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1358.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1359.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1360.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1361.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1362.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1363.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1364.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1365.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1366.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1367.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1368.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1369.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1370.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1371.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1372.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1373.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1374.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1375.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1376.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1377.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1378.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1379.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1380.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1381.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1382.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1383.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1384.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1385.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1386.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1387.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1388.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1389.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1390.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1391.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1392.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1393.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1394.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1395.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1396.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1397.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1398.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1399.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1400.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1401.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1402.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1403.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1404.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1405.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1406.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1407.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1408.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1409.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1410.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1411.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
Ławnicy: Jolanta Wójcik ,  Maria Jobczyk
1412.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1413.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1414.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1415.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1416.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1417.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1418.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1419.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1420.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1421.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1422.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1423.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1424.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1425.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 51/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1426.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1427.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1428.Data:2018-06-26Godzina:12:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 30/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1429.Data:2018-06-26Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 31/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1430.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1431.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1432.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1433.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1434.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1435.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1436.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1437.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1438.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1439.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1440.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1441.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1442.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1443.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1444.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1445.Data:2018-06-27Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1446.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1447.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1448.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1449.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1450.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1451.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1452.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1453.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1454.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1455.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1456.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1457.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1458.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1459.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1460.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1461.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1462.Data:2018-06-29Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 184/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1463.Data:2018-06-29Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 403/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1464.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1465.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1466.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1467.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1468.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1469.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1470.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1471.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1472.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1473.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1474.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1475.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1476.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1477.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1478.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1479.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1480.Data:2018-07-04Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 98/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1481.Data:2018-07-04Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 39/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1482.Data:2018-07-04Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 79/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1483.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1484.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 216/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1485.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1486.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1487.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1488.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1489.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1490.Data:2018-07-05Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 101/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1491.Data:2018-07-05Godzina:12:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 419/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1492.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1493.Data:2018-07-05Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 124/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1494.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1495.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1496.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1497.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1498.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1499.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1500.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1501.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1502.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1503.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1504.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1505.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1506.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1507.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1508.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1509.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1510.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1511.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1512.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1513.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1514.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1515.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1516.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1517.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCo 1/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1518.Data:2018-07-11Godzina:09:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCo 2/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1519.Data:2018-07-11Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 22/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1520.Data:2018-07-11Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 51/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1521.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1522.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1523.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1524.Data:2018-07-11Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 17/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1525.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1526.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1527.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1528.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1529.Data:2018-07-12Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 222/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1530.Data:2018-07-12Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 274/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1531.Data:2018-07-12Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 162/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1532.Data:2018-07-12Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1533.Data:2018-07-13Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1534.Data:2018-07-13Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 125/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1535.Data:2018-07-13Godzina:11:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1536.Data:2018-07-13Godzina:12:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 134/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1537.Data:2018-07-13Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II W 19/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1538.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 175/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1539.Data:2018-07-16Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 107/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1540.Data:2018-07-16Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 156/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1541.Data:2018-07-16Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 131/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1542.Data:2018-07-16Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 92/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1543.Data:2018-07-17Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1544.Data:2018-07-17Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1545.Data:2018-07-17Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 130/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1546.Data:2018-07-17Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 128/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1547.Data:2018-07-17Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 127/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1548.Data:2018-07-17Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 13/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1549.Data:2018-07-17Godzina:12:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1550.Data:2018-07-18Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1551.Data:2018-07-18Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1552.Data:2018-07-18Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 29/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1553.Data:2018-07-18Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 112/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1554.Data:2018-07-18Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 27/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1555.Data:2018-07-18Godzina:09:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1556.Data:2018-07-18Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 40/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1557.Data:2018-07-18Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1558.Data:2018-07-18Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1559.Data:2018-07-18Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 52/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1560.Data:2018-07-18Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 114/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1561.Data:2018-07-18Godzina:12:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 78/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1562.Data:2018-07-18Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 79/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1563.Data:2018-07-18Godzina:12:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 80/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1564.Data:2018-07-18Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 77/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1565.Data:2018-07-18Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 30/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1566.Data:2018-07-18Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 123/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1567.Data:2018-07-18Godzina:14:45
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1568.Data:2018-07-18Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 248/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1569.Data:2018-07-19Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 227/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1570.Data:2018-07-19Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 212/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1571.Data:2018-07-19Godzina:10:10
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 368/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1572.Data:2018-07-19Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 255/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1573.Data:2018-07-19Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1574.Data:2018-07-19Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 256/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1575.Data:2018-07-19Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1576.Data:2018-07-19Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 253/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1577.Data:2018-07-19Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1578.Data:2018-07-19Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 330/15
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1579.Data:2018-07-19Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1580.Data:2018-07-19Godzina:15:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 251/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1581.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1582.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1583.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1584.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1585.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1586.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1587.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1588.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1589.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1590.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1591.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1592.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1593.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1594.Data:2018-06-26Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 210/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1595.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1596.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1597.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1598.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1599.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1600.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1601.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1602.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1603.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1604.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1605.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1606.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1607.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1608.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1609.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1610.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1611.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1612.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1613.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1614.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1615.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1616.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1617.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1618.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1619.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1620.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1621.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1622.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1623.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1624.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1625.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1626.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1627.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1628.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1629.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1630.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1631.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1632.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1633.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1634.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1635.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1636.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1637.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1638.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1639.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1640.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1641.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1642.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1643.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1644.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1645.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1646.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1647.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1648.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1649.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1650.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1651.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1652.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1653.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1654.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1655.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1656.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1657.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1658.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1659.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1660.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1661.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1662.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1663.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1664.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1665.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1666.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1667.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1668.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1669.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1670.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1671.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1672.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1673.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1674.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1675.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1676.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1677.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1678.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1679.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1680.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1681.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1682.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1683.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1684.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1685.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1686.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1687.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1688.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1689.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1690.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1691.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1692.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1693.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1694.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1695.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1696.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1697.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1698.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1699.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1700.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1701.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1702.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1703.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1704.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1705.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1706.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1707.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1708.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1709.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1710.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1711.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1712.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1713.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1714.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1715.Data:2018-06-26Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1716.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1717.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1718.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1719.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1720.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1721.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1722.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1723.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1724.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1725.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1726.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 55/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1727.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1728.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1729.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1730.Data:2018-06-28Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 12/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1731.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1732.Data:2018-06-28Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 242/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1733.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1734.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1735.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1736.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1737.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1738.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1739.Data:2018-06-28Godzina:14:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 241/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1740.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1741.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1742.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 200/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1743.Data:2018-07-03Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 238/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1744.Data:2018-07-03Godzina:09:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 129/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1745.Data:2018-07-03Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 88/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1746.Data:2018-07-03Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 218/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1747.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 229/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1748.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 69/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1749.Data:2018-07-03Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 100/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1750.Data:2018-07-03Godzina:11:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 272/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1751.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 87/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1752.Data:2018-07-03Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 90/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1753.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1754.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1755.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 245/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1756.Data:2018-07-03Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 122/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1757.Data:2018-07-03Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 288/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1758.Data:2018-07-03Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 153/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1759.Data:2018-07-05Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 174/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1760.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 186/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1761.Data:2018-07-05Godzina:09:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 365/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1762.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 240/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1763.Data:2018-07-05Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 120/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1764.Data:2018-07-05Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 217/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1765.Data:2018-07-05Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 106/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1766.Data:2018-07-06Godzina:09:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 72/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1767.Data:2018-07-06Godzina:09:10
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 71/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1768.Data:2018-07-06Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 45/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1769.Data:2018-07-06Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1770.Data:2018-07-06Godzina:09:45
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1771.Data:2018-07-06Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1772.Data:2018-07-06Godzina:10:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1773.Data:2018-07-06Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 48/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1774.Data:2018-07-06Godzina:12:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 65/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1775.Data:2018-07-09Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 84/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1776.Data:2018-07-09Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 81/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1777.Data:2018-07-09Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 96/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1778.Data:2018-07-09Godzina:13:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 105/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1779.Data:2018-07-09Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 104/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1780.Data:2018-07-09Godzina:14:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 108/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1781.Data:2018-07-10Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 121/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1782.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 103/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1783.Data:2018-07-10Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 246/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1784.Data:2018-07-10Godzina:12:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1785.Data:2018-07-10Godzina:13:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 243/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1786.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Ko 247/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1787.Data:2018-07-10Godzina:13:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 242/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1788.Data:2018-07-10Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 172/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1789.Data:2018-07-11Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 70/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1790.Data:2018-07-11Godzina:10:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1791.Data:2018-07-11Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1792.Data:2018-07-11Godzina:11:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 66/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1793.Data:2018-07-11Godzina:13:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1794.Data:2018-07-11Godzina:13:40
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 41/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1795.Data:2018-07-11Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RNs 23/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1796.Data:2018-07-11Godzina:15:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 46/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1797.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1798.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1799.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1800.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1801.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1802.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1803.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1804.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1805.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1806.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1807.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1808.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1809.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1810.Data:2018-06-26Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 210/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1811.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1812.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1813.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1814.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1815.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1816.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1817.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1818.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1819.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1820.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1821.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1822.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1823.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1824.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1825.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1826.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1827.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1828.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1829.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1830.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1831.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1832.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1833.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1834.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1835.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1836.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1837.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1838.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1839.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1840.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1841.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1842.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1843.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1844.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 11/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1845.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1846.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1847.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1848.Data:2018-06-26Godzina:10:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 210/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1849.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1850.Data:2018-06-26Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 132/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1851.Data:2018-06-26Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 230/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1852.Data:2018-06-26Godzina:14:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 207/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1853.Data:2018-06-27Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1854.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 238/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1855.Data:2018-06-27Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 13/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1856.Data:2018-06-27Godzina:11:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 267/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1857.Data:2018-06-27Godzina:12:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1858.Data:2018-06-27Godzina:13:30
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 61/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1859.Data:2018-06-27Godzina:14:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 110/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1860.Data:2018-06-28Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 413/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1861.Data:2018-06-28Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 360/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1862.Data:2018-06-28Godzina:09:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 64/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1863.Data:2018-06-28Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 348/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1864.Data:2018-06-28Godzina:10:40
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 213/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1865.Data:2018-06-28Godzina:11:30
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 115/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1866.Data:2018-06-28Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Cps 9/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1867.Data:2018-06-28Godzina:12:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 116/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1868.Data:2018-06-28Godzina:13:50
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 91/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1869.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1870.Data:2018-06-28Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 209/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1871.Data:2018-06-28Godzina:14:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 177/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1872.Data:2018-06-29Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II K 253/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Siemińska
1873.Data:2018-06-25Godzina:09:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 68/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1874.Data:2018-06-25Godzina:09:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 39/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1875.Data:2018-06-25Godzina:10:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 8/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1876.Data:2018-06-25Godzina:10:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 53/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1877.Data:2018-06-25Godzina:10:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 47/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1878.Data:2018-06-25Godzina:11:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RCps 16/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1879.Data:2018-06-25Godzina:11:30
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 42/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1880.Data:2018-06-25Godzina:12:20
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 56/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1881.Data:2018-06-25Godzina:13:50
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III Nsm 75/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1882.Data:2018-06-25Godzina:14:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 14/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1883.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 32/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1884.Data:2018-06-26Godzina:09:00
Wydział:II Wydział Karny
Sygnatura:II Kp 74/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 1 Maja 10) Budynek:ul. 1 Maja 10 Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1885.Data:2018-06-26Godzina:09:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 237/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1886.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Co 109/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1887.Data:2018-06-26Godzina:10:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 452/16
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1888.Data:2018-06-26Godzina:11:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 235/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1889.Data:2018-06-26Godzina:11:20
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 73/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Grzegorz Machynia
1890.Data:2018-06-26Godzina:12:00
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 223/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1891.Data:2018-06-26Godzina:13:00
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 31/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1892.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 93/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1893.Data:2018-06-26Godzina:13:15
Wydział:III Wydział Rodzinny i Nieletnich
Sygnatura:III RC 28/18
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 1 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Anna Zelek
1894.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I Ns 44/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
1895.Data:2018-06-26Godzina:13:45
Wydział:I Wydział Cywilny
Sygnatura:I C 244/17
Miejsce -Sala:Sala rozpraw nr 2 (ul. 3 Maja 12a) Budynek:ul. 3 Maja 12a Piętro:parter
Skład sędziowski:SSR Izabela Żelichowska-Haptar
<